Donacija za Karate klub "Sloga" Gornji Vakuf-Uskoplje

Donacija za Karate klub "Sloga" Gornji Vakuf-Uskoplje

Karate klub "Sloga" Gornji Vakuf-Uskoplje je dobio vrijednu donaciju od "Enduro Connetion" Reiner Linden. Donacijom su svih 95 karatista kluba dobili kvalitetne trenerke a klub pojaseve i vrijednu opremu za vježbanje.

Gospodin Reiner je pomagao naš klub i ranije, kao i ostale klubove i škole u našoj općini i time stekao simpatije svih sportista i stanovnika ovog grada. Uprava našeg kluba se zahvaljuje gospodinu Reineru na svemu što je učinio za ove mlade ljude a rezultati koje postignu su i dio njegovih zasluga.

Uprava K.K. "Sloga" Gornji Vakuf - Uskoplje


Komentari objavljeni na web stranici GornjiVakuf-x.com ne održavaju stajalište Uredništva web portala. Svaki uvredljivi komentar ce biti trajno izbrisan. Da bi ste mogli komentarisati morate biti prijavljeni sa facebook nalogom.
na vrh