Donacija za Karate klub "Sloga" Gornji Vakuf-Uskoplje

Donacija za Karate klub "Sloga" Gornji Vakuf-Uskoplje

By / Sport / utorak, 05 Juni 2018 22:29

Karate klub "Sloga" Gornji Vakuf-Uskoplje je dobio vrijednu donaciju od "Enduro Connetion" Reiner Linden. Donacijom su svih 95 karatista kluba dobili kvalitetne trenerke a klub pojaseve i vrijednu opremu za vježbanje.

Gospodin Reiner je pomagao naš klub i ranije, kao i ostale klubove i škole u našoj općini i time stekao simpatije svih sportista i stanovnika ovog grada. Uprava našeg kluba se zahvaljuje gospodinu Reineru na svemu što je učinio za ove mlade ljude a rezultati koje postignu su i dio njegovih zasluga.

Uprava K.K. "Sloga" Gornji Vakuf - Uskoplje

Oznake

Autor

Uredništvo

Uredništvo

gornjivakuf-x.com

Please publish modules in offcanvas position.